fbpx

Eko Tīrīšana – Mīksto mēbeļu un paklāju tīrīšanas serviss

Shrink Sticky Header on Scroll

3 Veidi, Kā likvidēt Lodīšu Pildspalvas vai flomasteru Traipus no Paklāja

Lodīšu pildspalvas vai flomasteru traipi uz paklāja var būt mazi, bet ļoti pamanāmi, īpaši, ja paklājs ir gaišs. Ja arī jūsu bērni ir mākslinieki un ik pa laikam rada šādus neparedzētus mākslasdarbus, galvenais ir neuztraukties. Taču šajā situācijā galvenais ir rīkoties nekavējoties.

  1. Spirts/šņabis kā pirmais līdzeklis: Lai cīnītos pret lodīšu pildspalvas izmantojiet alkoholu. Varat lietot gan denaturētu, gan medicīnisko spirtu. Uzklājiet spirtu uz vates tampona vai baltas drānas un noslaukiet traipu ar slaucīšanas kustībām. Nerīvējiet, jo tas var palielināt piesārņojuma zonu. Ja drāniņa nosmērējās ar tinti, izmantojiet jaunu drānu.
  2. Tīrīšanas šķīdums: Ja alkohols pilnībā noņēma traipu, apstrādājiet virsmu ar tīrīšanas šķīdumu. Samaisiet 1 tējkaroti neitrāla mazgāšanas līdzekļa un 1 glāzi silta ūdens. Nomazgājiet traipu ar sūkli, viegli berzējiet, līdz veidojas putas. Noņemiet liekās putas un šķīdumu, noskalojiet ar tīru ūdeni un pagaidiet, līdz tas pilnībā izžūst.
  3. Glicerīna lietošana: Ja alkohols nepalīdz, izmantojiet glicerīnu. Uzklājiet to tieši uz traipa, izmantojot papīra dvieļus ar blotēšanas/susināšanas kustībām. Atkārtojiet procensu vairākas reizes, līdz traips izzūd.
  4. Trīs komponentu šķīdums: Sagatavojiet šķīdumu no vienādiem daudzumiem glicerīna, siltā ūdens un trauku mazgāšanas līdzekļa. Uzklājiet uz traipa, izmantojot smidzināšanas pudeli, un noslaukiet ar papīra salvetēm. Atkārtojiet, ja nepieciešams.
  5. Amonjaks un noskalošana: Uzklājiet uz traipa dažus pilienus amonjaka un vēlreiz noslaukiet ar auduma, vai papīra dvieli.
  6. Noskalojiet ar tīru ūdeni: Beigās noskalojiet piesārņojuma vietu ar tīru ūdeni. Sanitriniet auduma drānu/lupatiņu, um ar blotēšanas/susināšanas kustībām izskalojiet šo vietu um atstājiet izžūt.

Tāpat tiek ņoņemti flomasteru um marķieru traipi.. Ja nepieciešams, varat izmantot šo maisījumu: 2 glāzes silta ūdens, 1 tējkarote mazgāšanas līdzekļa, 1 tējkarote etiķa. Pēc apstrādes ar šo šķīdumu paklājs jānoskalo ar tīru ūdeni.

Detalizētāku informāciju par mūsu paklāju tīrīšanas tehnoloģiju, kā arī mūsu uzņēmuma pakalpojumu cenas variet atrast šeit!

Ja jums ir kādi jautājumi, droši sazinieties ar mums pa tālruni +371 20046969. Mūsu darbinieks sniegs Jums konsultācijas par jebkādiem mēbeļu un paklāju kopšanas jautājumiem un palīdzēs izvairīties no liekiem apgrūtinājumiem un izmaksām. Vairāk info par mūsu mīksto mēbēlu tīrīšanas pakalpojumu lasiet mājaslapas sadaļās: paklāju tīrīšana, paklāja grīdu tīrīšana, biroja paklāju tīrīšana.

Scroll to Top

Pieteikuma forma

Aizpildiet šo saziņas formu un mēs ar Jums sazināsimies vienas dienas laikā.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Click or drag files to this area to upload.You can upload up to 9 files.
Apstiprinājums datu iesniegšanai: