fbpx

Eko Tīrīšana – Mīksto mēbeļu un paklāju tīrīšanas serviss

Shrink Sticky Header on Scroll

Kā iztīrīt apavu krēmu no paklāja

Visbiežāk paklāji gaitenī pie mājas durvīm cieš no apavu krēma. Neveikla kustība vai liekā apavu smēre var viegli atstāt traipu uz paklāja. Visgrūtākais no šiem traipiem ir melna krēma pēdas uz gaišiem paklājiem. Bet pat tik spēcīgus traipus var noņemt patstāvīgi.

  1. Šķidrais krēms . Izmantojiet tējkaroti, lai no paklāja noņemtu lielāko daļu apavu krēma. Centieties neberzēt un nesmērēt krēmu uz paklāja, lai izvairītos no dziļas iekļūšanas šķiedrās.
  2. Ja krēms ir izžuvis un sacietējis , sauso krēmu noskrāpē ar sviesta nazi. Rūpīgi izsūciet paklāju, lai noņemtu krējuma drupatas.
  3. Samērcē dvielīti, vai salveti ar nagu lakas noņēmēju, kas nesatur acetonu. Viegli berzējiet traipu.
  4. Ja traipu nenotīra ar nagu lakas noņēmēju, izmantojiet komerciālu paklāju traipu tīrīšanas līdzekli. Specializētos produktus pārdod sadzīves ķīmijas veikalos. Noteikti ievērojiet ražotāja norādījumus!
  5. Profesionālu paklāju tīrīšanas līdzekli var aizstāt ar pastu, kas izgatavota no veļas pulvera. Paņemiet 1/2 glāzi veļas pulvera bez balinātāja un pakāpeniski pievienojiet ūdeni, līdz iegūstat biezu pastu. Uzklājiet pastu uz traipa un atstājiet 10-15 minūtes. Kad ir pagājis laiks, noņemiet pulveri ar putekļu sūcēju un nosusiniet paklāju ar tīru ūdeni un dvielīti.
  6. Kad lielākā daļa traipa ir iztīrīta, nomazgājiet vietu ar maigu tīrīšanas šķīdumu: sajauciet 2 tases silta ūdens un 1/8 tējkarotes trauku ziepes. Uzklājiet šķīdumu uz traipa ar žvammīti un berzējiet ar apļveida kustībām.
  7. Sajauc 1 ēdamkaroti amonjaka ar glāzi ūdens. Noteikti strādājiet ar cimdiem un ar atvērtiem logiem! Izmantojotsalveti vai lupatiņu, uzklājiet uz traipa amonjaka šķīdumu. Ierīvējiet traipu.
  8. Noskalojiet ar tīru siltu ūdeni paklāja notraipīto vietu,  kuru apstrādājāt ar ķīmiskām vielām. Veiciet susināšanu ar tīru ūdeni un dvielīti. Nosusiniet ar papīra dvieļiem. Un gaidiet  līdz paklājs ir pilnībā izžuvis.

Ja nevarat saviem spēkiem noņemt apavu krēma pēdas, sazinieties ar speciālistu. Profesionāla paklāju tīrīšana izmaksās daudz lētāk nekā jauna paklāja iegāde vai tā pilnīga nomaiņa. Darbu laikā speciālisti notīrīs ne tikai radušos netīrumus, bet arī veiks paklāja  ģenerāltīrīšanu un paklājs ilgi priecēs ar savu tīrību.

 

Detalizētāku informāciju par mūsu paklāju tīrīšanas tehnoloģiju, kā arī mūsu uzņēmuma pakalpojumu cenas variet atrast šeit!

Ja jums ir kādi jautājumi, droši sazinieties ar mums pa tālruni +371 20046969. Mūsu darbinieks sniegs Jums konsultācijas par jebkādiem mēbeļu un paklāju kopšanas jautājumiem un palīdzēs izvairīties no liekiem apgrūtinājumiem un izmaksām. Vairāk info par mūsu mīksto mēbēlu tīrīšanas pakalpojumu lasiet mājaslapas sadaļās: paklāju tīrīšana, paklāja grīdu tīrīšana, biroja paklāju tīrīšana.

Scroll to Top

Pieteikuma forma

Aizpildiet šo saziņas formu un mēs ar Jums sazināsimies vienas dienas laikā.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Click or drag files to this area to upload.You can upload up to 9 files.
Apstiprinājums datu iesniegšanai: