fbpx

Eko Tīrīšana – Mīksto mēbeļu un paklāju tīrīšanas serviss

Shrink Sticky Header on Scroll

Kā iztīrīt kafijas traipus no dīvāna

Sēžot uz sava iecienītākā dīvāna ar kafijas tasi rokās, neaizmirstiet par piesardzību: mēbeles nedala mūsu mīlestību pret karstiem dzērieniem, un kafijas traipu iztīrīšana no polsterējuma nav tik vienkārša. It īpaši, ja runa ir par dabīgo kafiju.

Svaigi kafijas traipi

Ja kafija ir izlijusi uz mīkstajām mēbelēm, traipu var iztīrīt ar neitrālu mazgāšanas līdzekli (trauku mazgāšanas līdzekli vai šķidrajām ziepēm).

  1. Vispirms no dīvāna polsterējuma nosusiniet lieko kafiju, izmantojot papīra dvieli vai tīru drānu.
  2. Samitriniet auduma salveti vai drānu ar siltu ūdeni. Izspiediet lieko ūdeni – audumam jābūt mitram, bet ne slapjam.
  3. Uzklājiet pāris pilienus mazgāšanas līdzekļa uz mitras drānas un berziet kafijas traipu ar drānu, līdz veidojas putas.
  4. Izmantojiet tīru, mitru drānu, lai izskalotu mazgāšanas līdzekli no dīvāna polsterējuma.
  5. Pagaidiet, līdz dīvāna apdare ir pilnībā izžuvusi. Ja traips nav pilnībā pazudis, izmēģiniet mūsu sauso traipu tīrīšanas metodi.

Izžuvuši kafijas traipi

Ne vienmēr ir iespējams nekavējoties iztīrīt traipu. Iespējams, jūs steidzoties uz darbu, izlējāt rīta kafiju un nebija laika to iztīrīt, vai arī jūs vienkārši nepamanījāt traipu savlaicīgi. Šī recepte ir paredzēta tieši šādiem traipiem – svaigiem, bet jau izžuvušiem, vai pat veciem.

  1. Samitriniet baltu salveti vai lupatu ar siltu ūdeni un noslaukiet kafijas traipu.
  2. Sajauciet vienādās daļās etiķi un ūdeni un uzklājiet šķīdumu uz traipa. Atstāj uz 10 minūtēm.
  3. Nosusiniet šķīdumu ar sausu, tīru drānu. Ja traips nepazūd, atkārtoti uzklājiet šķīdumu vēl 10 minūtes.
  4. Veiciet auduma skalošanu, izmantojot susināšanas metodi ar lupatiņu/dvielīti un tīru ūdeni. Lai noņemtu lieko mitrumu, noslaukiet dīvānu ar papīra salvetēm. Pagaidiet, līdz tas pilnībā izžūst.

Paņemiet parasto spirtu un iemērciet divus vai trīs papīra dvieļus. Novietojiet dvieļus virs traipa, pagaidiet pāris minūtes un maigi notīriet. Atkārtojiet vairākas reizes, līdz traips pazūd. Pēc apstrādes ar spirtu noskalojiet paklāju ar tīru ūdeni un ļaujiet nožūt. Noteikti strādājiet ar cimdiem un ar atvērtiem logiem!

Kafijas traipi uz ādas mēbelēm

Ja izlējat kafiju uz ādas dīvāna vai krēsla, vienkārši noslaukiet svaigo traipu ar mīkstu drāniņu vai papīra salveti un pēc tam noslaukiet ādu ar mitru dvielīti. Izžuvušos traipus var mazgāt ar siltu ūdeni. Smaga piesārņojuma gadījumā izmantojiet siltu ūdeni, pievienojot neitrālu mazgāšanas līdzekli vai specializētu šampūnu ādas mēbeļu mazgāšanai. Ņemiet vērā, ka neprofesionāli mazgāšanas līdzekļi var sabojāt aizsargājošo tauku slāni uz ādas polsterējuma! 

Ja uz mēbelēm ir izlijis liels kafijas daudzums, iesakām izsaukt profesionāļus, lai veiktu dīvāna tīrīšanu!

Detalizētāku informāciju par mīksto mēbeļu tīrīšanas tehnoloģiju, izmantojot profesionālu aprīkojumu un produktus, kā arī mūsu uzņēmuma pakalpojumu cenas var atrast šeit! 

Ja jums ir kādi jautājumi, droši sazinieties ar mums pa tālruni +371 20046969. Mūsu darbinieks sniegs Jums konsultācijas par jebkādiem mēbeļu kopšanas jautājumiem un palīdzēs izvairīties no liekiem apgrūtinājumiem un izmaksām. Vairāk info par mūsu mīksto mēbēlu tīrīšanas pakalpojumu lasiet mājaslapas sadaļās:  Mīksto mēbeļu tīrīšana un dīvānu tīrīšana.

Scroll to Top

Pieteikuma forma

Aizpildiet šo saziņas formu un mēs ar Jums sazināsimies vienas dienas laikā.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Click or drag files to this area to upload.You can upload up to 9 files.
Apstiprinājums datu iesniegšanai: