fbpx

Eko Tīrīšana – Mīksto mēbeļu un paklāju tīrīšanas serviss

Shrink Sticky Header on Scroll

Kā noņemt asins no matrača?

Atbrīvoties no asins traipiem nav viegi. Tomēr ir vairāki veidi, kā, ja ne atbrīvoties, tad vismaz padarīt blāvāku šo traipu.

Kā noņemt svaigus asins traipus no matrača

  1. Vispirms noslaukiet traipu ar mitru drānu.
  2. Pēc tam vēlreiz noslaukiet traipu, bet ar sausu drānu. Tas ir nepieciešams, lai savāktu lieko mitrumu no polsterējuma. Nekādā gadījumā neberziet traipu un nespiediet to!
  3. Apstrādājiet netīro vietu ar sāls šķīdumu. Lai to izdarītu, sajauc 2 tējkarotes sāls uz 1 glāzi auksta ūdens. Ielejiet šķīdumu smidzināšanas pudelē un izklājiet to pa traipu. Pagaidiet 10-15 minūtes. Tad veiciet susināšanu ar tīru ūdeni un dvielīti.
  4. Pamīšus atkārtojiet izsmidzināšanu un susināšanu, līdz no polsterējuma vairs neizdalās izšķīdušas asinis.

Noderīgs padoms! Izmantojiet vēsu ūdeni, lai noņemtu asinis! Silts ūdens tikai veicinās traipu iekļūšanu dziļāk matracī.

Profesionālā ķīmiskā tīrīšana ir visefektīvākais līdzeklis pret asins traipiem uz matrača

  • Profesionāla tīrīšana ļaus iztīrīt matraci padziļināti, iekļūstot dziļāk matrača šķiedrās. Ko nevar izdarīt citādi. Tas nozīmē, ka traips ne tikai mainīs krāsu (kā pašam tīrot), bet arī tiks pilnībā noņemts kopā ar parazītiem, kas aktīvi vairojas netīrā matracī.
  • Profesionālā tīrīšanā tiek izmantoti dārgi profesionālie mazgāšanas līdzekļi, kas nav atrodami parastajos sadzīves ķīmijas veikalos. To sastāvs viegli tiek galā ar jebkuras sarežģītības olbaltumvielu traipiem. Turklāt šie līdzekļi ir pilnīgi nekaitīgi cilvēkiem un mājdzīvniekiem.
  • Pirms traipa apstrādes darbinieks rūpīgi pārbauda traipu un visu matraci kopumā. Veicis sava veida diagnostiku, viņš izvēlas tīrīšanas sastāvu, kas ir tieši piemērots jūsu matracim. Tāpēc varat būt pārliecināti, ka jūsu matracim briesmas nedraud. 

Pat ja asins traips uz matrača ir neliels, mēs iztīrām visu matraci.  Mēs esam pārliecināti par savām tīrīšanas metodēm, izmantojamo aprīkojumu un lietojamajiem tīrīšanas līdzekļiem. Tāpēc mēs garantējam savu darbu kvalitāti.

Detalizētāku informāciju par matraču tīrīšanas tehnoloģiju, izmantojot profesionālu aprīkojumu un produktus, kā arī mūsu uzņēmuma pakalpojumu cenas var atrast šeit.

Ja jums ir kādi jautājumi, droši sazinieties ar mums pa tālruni +371 20046969. Mūsu darbinieks sniegs Jums konsultācijas par jebkādiem mēbeļu kopšanas jautājumiem un palīdzēs izvairīties no liekiem apgrūtinājumiem un izmaksām. Vairāk info par mūsu mīksto mēbēlu tīrīšanas pakalpojumu lasiet mājaslapas sadaļā: matraču tīrīšana.

Scroll to Top

Pieteikuma forma

Aizpildiet šo saziņas formu un mēs ar Jums sazināsimies vienas dienas laikā.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Click or drag files to this area to upload.You can upload up to 9 files.
Apstiprinājums datu iesniegšanai: