fbpx

Eko Tīrīšana – Mīksto mēbeļu un paklāju tīrīšanas serviss

Shrink Sticky Header on Scroll

Kā iztīrīt asins traipus no paklāja

Pēc pārtikas un dzērienu traipiem, sastopamības biežuma ziņā asins traipi ieņem godpilno otro vietu. Skrāpējumi, deguna asiņošana, nejaušs iegriezums ar virtuves nazi vai papīru – nekas nopietns veselībai, tikai pāris asiņu lāses. Bet, ja tie nokļūs uz paklāja, tā izskats noteikti tiks sabojāts.

Svaigi asins traipi

Vienkāršākais veids ir iztīrīt asinis, ir kamēr tās vēl nav izžuvušas.

  1. Sākumā šāds traips ir jānoslauka ar sausu dvielīti vai salveti, lai noņemtu neuzsūkušos šķidrumu.
  2. Sagatavojiet šķīdumu no 1 ēdamkarotes amonjaka (amonjaka) un 0,5 glāzes auksta ūdens. Uzklājiet to uz traipa. Galvenais, neizmantojiet karstu ūdeni! Tas sarecēs asinis un padarīs to daudz grūtāk notīrīt.
  3. Izmantojot dvielīti vai salveti, ar susināšanas kustību noņemiet amonjaka šķīdumu no paklāja. Centieties neberzēt traipu! Pārvietojieties no traipa malas uz centru, nevis otrādi, lai nepalielinātu traipa izmēru.
  4. Uzklājiet traipam neitrālu tīrīšanas līdzekli (bez balinātāja). Varat izmantot trauku mazgāšanas līdzekli vai šķidrās ziepes. Viegli notīriet traipu ar drānu vai švammīti. Noskalojiet traipu ar tīru, siltu ūdeni un noslaukiet lieko šķidrumu ar salveti vai dvielīti.
  5. Ja traips nepazūd, izmantojiet ūdeņraža peroksīdu. Uzklājiet to tieši uz traipa un atstājiet vienu stundu. Nousiniet to ar tīru ūdeni un vēlreiz noslaukiet paklāju ar sausu dvielīti.
  6. Gaidiet, līdz paklājs ir pilnībā izžuvis.

Universāls risinājums gan svaigu asins traipu iztīrīšanaii var būt specializēts paklāju tīrīšanas līdzeklis. Ja izmantojat rūpniecisku līdzekli, tad noteikti stingri ievērojiet ražotāja norādījumus! Ja asins traipu neizdodas iztīrīt paša spēkiem, droši meklējiet speciālistu palīdzību.

Detalizētāku informāciju par mūsu paklāju tīrīšanas tehnoloģiju, kā arī mūsu uzņēmuma pakalpojumu cenas variet atrast šeit!

Ja jums ir kādi jautājumi, droši sazinieties ar mums pa tālruni +371 20046969. Mūsu darbinieks sniegs Jums konsultācijas par jebkādiem mēbeļu un paklāju kopšanas jautājumiem un palīdzēs izvairīties no liekiem apgrūtinājumiem un izmaksām. Vairāk info par mūsu mīksto mēbēlu tīrīšanas pakalpojumu lasiet mājaslapas sadaļās: paklāju tīrīšana, paklāja grīdu tīrīšana, biroja paklāju tīrīšana.

Scroll to Top

Pieteikuma forma

Aizpildiet šo saziņas formu un mēs ar Jums sazināsimies vienas dienas laikā.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Click or drag files to this area to upload.You can upload up to 9 files.
Apstiprinājums datu iesniegšanai: