fbpx

Eko Tīrīšana – Mīksto mēbeļu un paklāju tīrīšanas serviss

Shrink Sticky Header on Scroll

Kā iztīrīt līmes traipu no paklāja

Mūsdienās ir pieejamas daudz veidu līmes dažādiem mērķiem. Bet ikdienā, kā likums, visbiežāk tiek izmantotas līmes uz ūdens bāzes. Kad līme izžūst, tā veido spēcīgu sasaisti, līmes traipu iztīrīšana var būt ļoti sarežģīta, īpaši, ja līme nokļūst uz absorbējošas virsmas, piemēram, paklāja. Galvenais šādā situācijā ir nevilcināties! Jo ātrāk jūs sākat tīrīt traipu, jo lielāka iespēja iztīrīt līmi, neatstājot pēdas.

Svaigi līmes traipi 

  1. Izmantojiet sausu, tīru dvielīti, lai noņemtu lieko līmi. Ja traips ir ļoti liels, izmantojiet tējkaroti. Centieties neizsmērēt traipu vēl lielākā platībā.
  2. Vienu ēdamkaroti trauku mazgāšanas līdzekļa vai šķidrās ziepes atšķaida 2 glāzēs vēsa ūdens. Uzklājiet šķīdumu uz traipa, izmantojot baltu salveti vai dvielīti. Viegli notīriet traipu.
  3. Ja traipu nevar nomazgāt ar ziepjūdeni, samaisiet 1 ēdamkaroti amonjaka (amonjaka) ar 2 krūzēm vēsa ūdens. Izmantojot dvielīti, nomazgājiet traipu 2-3 reizes ar amonjaka šķīdumu.
  4. Pēc traipa apstrādes noteikti izskalojiet paklāju ar tīru ūdeni, susiniet to vairākas reizes ar tīru ūdeni un dvielīti, gaidiet līdz pilnībā izžūst.

Ja uz paklāja ir traips no līmes, kas nav uz ūdens bāzes, labāk konsultēties ar speciālistiem. Iespējams, ka jūsu paklājs ir profesionāli jātīra. Galvenais ir neizmest līmes tūbiņu: zinot izlijušā produkta sastāvu, speciālisti varēs izvēlēties optimālāko traipu tīrītāju un saudzīgāko tīrīšanas metodi.

Detalizētāku informāciju par mūsu paklāju tīrīšanas tehnoloģiju, kā arī mūsu uzņēmuma pakalpojumu cenas variet atrast šeit!

Ja jums ir kādi jautājumi, droši sazinieties ar mums pa tālruni +371 20046969. Mūsu darbinieks sniegs Jums konsultācijas par jebkādiem mēbeļu un paklāju kopšanas jautājumiem un palīdzēs izvairīties no liekiem apgrūtinājumiem un izmaksām. Vairāk info par mūsu mīksto mēbēlu tīrīšanas pakalpojumu lasiet mājaslapas sadaļās: paklāju tīrīšana, paklāja grīdu tīrīšana, biroja paklāju tīrīšana.

Scroll to Top

Pieteikuma forma

Aizpildiet šo saziņas formu un mēs ar Jums sazināsimies vienas dienas laikā.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Click or drag files to this area to upload.You can upload up to 9 files.
Apstiprinājums datu iesniegšanai: