fbpx

Eko Tīrīšana – Mīksto mēbeļu un paklāju tīrīšanas serviss

Shrink Sticky Header on Scroll

Kāpēc ir jātīra gultas matracis?

Matraču ķīmiskā tīrīšana Pat ja iegādājāties visdārgāko matraci ar ortopēdiskām īpašībām, tas nenozīmē, ka tas pakāpeniski nenolietosies. Lai pagarinātu matrača kalpošanas laiku, tas ir regulāri jātīra. Šis pasākums nodrošinās veselīgu un ciešu miegu. Cilvēka sviedri, kas izdalās katru nakti, pamatīgi iesūcas matrača pārvalkā, tādējādi izraisot putekļu un gružu uzkrāšanos. Tas savukārt rada ideālu vidi mikroorganismu vairošanai, diezgan bieži cilvēks sāk slimot ar dažādu ādas vai elpceļu slimībām. Situāciju var ievērojami pasliktināt asinis, urīns un izlijuši šķidruma traipi uz matrača.

Tikai profesionāla matrača ķīmiskā tīrīšana var pasargāt jūs no visām negatīvajām matrača lietošanas sekām . Šāda pasākuma laikā speciālisti izmanto jaudīgus mazgājošos putekļu sūcējus un tvaika tīrīšanas iekārtas, kas efektīvi notīra putekļus un traipus no matraču virsmas.

Kāpēc jums vajadzētu vērsties pie profesionāļiem?

Musu pakalpojums matraču eko tīrīšana  ļauj sasniegt augstus rezultātus, vienkāršojot matrača kopšanu. 

Šo pakalpojumu ir vērts izmantot šādu iemeslu dēļ:

  • Palags, vai gultas pārvalks nespēj to pilnībā aizsargāt no putekļiem, kas pamazām uzkrājas matrača iekšpusē.
  • Guļamistabā nepazūd nepatīkama smaka, un tā atgriežās pat pēc vēdināšanas, tad ticamākais, ka šīs smakas avots ir matracis..
  • Tikai profesionāla tīrīšana palīdzēs iztīr traipus, pat tos, kas parādījušies jau sen.

Īpaši aktuāls šis pakalpojums būs ģimenēm, kurām ir mazi bērni,  vai arī ir mājdzīvnieki, kuriem ir paradums apzīmēt savu teritoriju. Savlaicīga ķīmiskā tīrīšana pagarina matrača kalpošanas laiku, vienlaikus nodrošinot augstāku higiēnas līmeni telpās, kurās uzturaties ikdienā.

Matrača tīrīšanas procedūra mājās

Matrača tīrīšana ir ļoti svarīga, jo tā ļauj atbrīvoties no traipiem un nepatīkamās smakas, kas parādās pēc gadiem ilgas lietošanas.

Šādu uzdevumu var uzticēt tikai profesionāliem tīrīšanas speciālistiem, kuriem ir atbilstoša pieredze. Visas tīrīšanas darbības tiek veiktas tikai izmantojot drošus un videi draudzīgus produktus, kuriem ir visi nepieciešamie sertifikāti.

Tīrīšanas soļi

 Parasti ideālu rezultātu var sasniegt, tikai ievērojot noteiktu uzdevumu secību:

  1. Virsmas tīrīšana no putekļiem gružiem, spalvām un matiem
  2. Traipu noņemšana.
  3. Speciāla mazgāšanas līdzekļa uzklāšana un mazgāšana ar tvaika tīrīšanas iekārtu.
  4. Skalošana ar tīru ūdeni
  5. Žāvēšana (speciālasi mīksto mēbeļu žāvēšanas iekārtas), žāvēšana pēc tīrīšanas ir obligāta svarīga iemesla dēļ, ja matracis paliek slapjš uz vairākām stundām, tad tas rada perfektu vidi priekš baktēriju un mikroorganismu vairošanās, kā arī tajā sāk veidoties pelejuma sporas. Matracim ir jābū pilnībā sausam, ne ilgāk, kā 2 stundu laikā pēc tīrīšanas

Tīrīšanas procedūra ilgst vidēji 1-2 stundas. Ilgumu var ietekmēt netīrības pakāpe, matraču izmērs un skaits. Darba sarežģītība ietekmē matraču tīrīšanas pakalpojuma cenu. Jebkurā gadījumā jauna matrača iegāde būs daudz reizes dārgāka.

Detalizētāku informāciju par matraču tīrīšanas tehnoloģiju, izmantojot profesionālu aprīkojumu un produktus, kā arī mūsu uzņēmuma pakalpojumu cenas var atrast šeit.

Ja jums ir kādi jautājumi, droši sazinieties ar mums pa tālruni +371 20046969. Mūsu darbinieks sniegs Jums konsultācijas par jebkādiem mēbeļu kopšanas jautājumiem un palīdzēs izvairīties no liekiem apgrūtinājumiem un izmaksām. Vairāk info par mūsu mīksto mēbēlu tīrīšanas pakalpojumu lasiet mājaslapas sadaļā: matraču tīrīšana.

Scroll to Top

Pieteikuma forma

Aizpildiet šo saziņas formu un mēs ar Jums sazināsimies vienas dienas laikā.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Click or drag files to this area to upload.You can upload up to 9 files.
Apstiprinājums datu iesniegšanai: