fbpx

Eko Tīrīšana – Mīksto mēbeļu un paklāju tīrīšanas serviss

Shrink Sticky Header on Scroll

Paklāju tīrīšana ar putekļu sūcēju

Putekļsūcējs ir ierīce, ko izmanto lielākā daļa cilvēku, lai uzturētu savas mājas paklājus tīrus. Tādēļ, mēs no savas pieredzes dodam jums, pāris noderīgus padomus par paklāju tīrības uzturēšanu pašu spēkiem.

Kā pareizi tīrīt paklāju ar putekļu sūcēju:

  1. Regulāra putekļu sūkšanaa: Putekļsūcējs jāizmanto reizi nedēļā. Ieteicams biežāk sūkt vietas, kurās ir intensīva kustība, piemēram, ieejas telpās, izejas uz balkoniem vai darba vietu tuvumā. Tas ne tikai pagarinās paklāja kalpošanas laiku, bet arī novērsīs putekļu um smilšu uzkrāšanos paklāja šķiedrā.
  2. Sektorveida tīrīšana: Lai pilnībā notīrītu paklāju “no sienas līdz sienai”, sadaliet grīdu sektoros un rūpīgi izsūciet tos pa vienam.
  3. Rūpīga sūkšana: Īpaši uzmanieties, sūcot garspalvu paklājus. Lēnām pārvietojiet putekļsūcēja uzagali pār katru sektoru, un dariet to vairākas reizes, lai nodrošinātu tiem rūpīgu tīrīšanu.
  4. Uzmanība vietām, kur cilvēki staigā vai sēž: Rūpīgi izsūciet ar putekļu sūcēju šīs vietas, lai novērstu gružu un netīrumu uzkrāšanos.
  5. Sasmalcināta cepamā soda lietošana: Lai novērstu nepatīkamas smakas, pirms tīrīšanas uzkaisiet cepamo sodu uz netīrākajām vietām, un atstājiet to uz 10 minūtēm, tad veciet paklāja sūkšanu,

Paklāju Atsvaidzinātāja Recepte:

Varat izveidot savu paklāju atsvaidzinātāju ar šādām sastāvdaļām:

  • 1 glāze smalki sagrieztu žāvētu garšaugu (piemēram, rozmarīna vai lavandas)
  • 1 tējkarote krustnagliņas
  • 1 tējkarote kanēļa
  • 1 tējkarote cepamā soda

Sajauciet sastāvdaļas un izkaisiet maisījumu vienmērīgi pa paklāja virsmu. Pēc apmēram 10 minūtēm atkārtoti izsūciet paklāju, lai noņemtu visus netīrumus.

Ir arī citas receptes, piemēram, piliniet iecienītās smaržīgās eļļas uz cepamās sodas un izklājiet uz paklāja. Pēc 10-20 minūtēm rūpīgi izsūciet.

Detalizētāku informāciju par mūsu paklāju tīrīšanas tehnoloģiju, kā arī mūsu uzņēmuma pakalpojumu cenas variet atrast šeit!

Ja jums ir kādi jautājumi, droši sazinieties ar mums pa tālruni +371 20046969. Mūsu darbinieks sniegs Jums konsultācijas par jebkādiem mēbeļu un paklāju kopšanas jautājumiem un palīdzēs izvairīties no liekiem apgrūtinājumiem un izmaksām. Vairāk info par mūsu mīksto mēbēlu tīrīšanas pakalpojumu lasiet mājaslapas sadaļās: paklāju tīrīšana, paklāja grīdu tīrīšana, biroja paklāju tīrīšana.

Scroll to Top

Pieteikuma forma

Aizpildiet šo saziņas formu un mēs ar Jums sazināsimies vienas dienas laikā.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Click or drag files to this area to upload.You can upload up to 9 files.
Apstiprinājums datu iesniegšanai: